Jakość

Spełniamy wymagania jakościowe stawiane przez naszych Klientów oraz obowiązujące, międzynarodowe normy jakości.

Aby  sprostać wymaganiom i w pełni zadbać o zadowolenie Klienta prowadzimy laboratoria pomiarowe, które zostały kompleksowo wyposażone pod kątem badań geometrii wyrobu gotowego. Laboratoria przeprowadzają również szereg innych badań  i sprawdzeń takich jak: sprawdzenia grubości powłok, chropowatości powierzchni, twardości materiału bądź niszczące badania wytrzymałościowe.

Prowadzimy pomiary na współrzędnościowych maszynach pomiarowych: WENZEL RS 1012 Plus, Mistral 1075 oraz  DEA SpA GLOBAL S 09 20 08. Dodatkowo pierwsza z maszyn wyposażona została również w głowicę skanującą, dzięki czemu pomiary mogą być prowadzone zarówno metodą stykową, jak i bezstykową.

Kontrolujemy jakość nie tylko produkowanych przez siebie wyrobów, ale również dostarczanych do firmy materiałów. Wszystko po to, aby być pewnym że Klient otrzymuje w pełni wartościowy i wysokojakościowy produkt. Za pomocą zlokalizowanej w laboratorium pomiarowym  Rajsko maszyny QUASAR 100 przeprowadzane są badania wytrzymałościowe zarówno na ściskanie, jak i rozciąganie. Takim badaniom poddaje się przerabiane materiały, jak i połączenia nitowane i zgrzewane występujące w produkowanych detalach.

 

Pracujemy zgodnie z międzynarodowymi standardami jakościowymi:

[contact-form-7 id="152" title="Formularz 1"]